Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Firmanızın markası daha iyi tanınsın, satışlarınız artsın veya yüksek karlılıklar elde etmesini mi hedefliyorsunuz? Bizi arayın! Biz Türkiye’deki en geniş ürün yelpazesine sahip ve her türlü ihtiyacınıza yaratıcı çözümler üretebilme kapasitesine sahip Pazarlama Odaklı Ürün Şirketiyiz. 

Marka kimliğinizi ve bilinirliliğini kaliteli ürünler ile artıralım. En büyük sorun olan standardizasyonu sağlayalım. Siz bu sayede daha çok müşteri ve kar edin!

Biz sizin için çalışıyoruz…

Çalışma sistemimiz ve yaklaşımımız!

1. Brifing; Hedeflerinizi doğru ve eksiksiz anlamaya özen gösteriyoruz ve size sektör tecrübemiz ile destek oluyoruz. (görsel-not alan bir el)

2. Ürün seçimi veya Konsept tasarımı; Binlerce stok arasından hazır çözüm veya tasarımlarla ihtiyacınıza uygun ürün öneriyoruz veya ürettiriyoruz.(görsel-masanın etrafında ürün seçen alıcılar)

3. Ürün tasarımı; Tecrübeli tasarımcılarımız ile kuruma ve sektöre özel tasarım ürünler hazırlıyoruz. Daha sonra da size bir koleksiyon sunuyoruz. (görsel-kara kalem ürün çizimi)

4. Ürün geliştirme; Tüm ürünlerinizin aynı kimliği yansıtması için, tasarım, materyal ve uyumluluğu üzerinde çalışıp koleksiyon kusursuzlaştırılır. (görsel-koleksiyon, bitmemiş ürünler)

5. Örnek ürün: Tüm süreçlerin sonunda verilen onay doğrultusunda örnek ürün çalışması yapılır ve sonrasında seri üretime geçilir. Tüm süreçlerde kalite kontrolü üst düzeyde sağlanır. (görsel-bitmiş ürün)

x